958354352
  • Przeglądasz: Kołdry puchowe 240x220
  • Podkategorie

Filtruj według

Cena
Rozmiar Kołder
Dominujacy kolor
Producenci
więcej... mniej
Klasa cieplna kołder
Filtruj

Kołdry puchowe 240x220, z puchu gęsiego

Niezależnie od tego, czy wolimy spać pod ciepłą, grubą kołdrą, czy preferujemy nieco cieńsze nakrycia – musimy zwrócić uwagę na to, aby było ono dobrej jakości. Jest to podstawa do zadbania nie tylko o nasz komfort, ale także zdrowie. Kołdry z wypełnieniem z puchu gęsiego posiadają wiele zalet, dlatego też są bardzo chętnie wybierane przez Klientów naszego sklepu. 

Kołdra puchowa 220x240 – kiedy będzie trafnym wyborem?

Kołdra z puchu gęsiego 240x220 jest dobrym wyborem dla wszystkich osób, które cenią sobie produkty najlepszej jakości. Co więcej, ułatwia życie osobom, które w zależności od pory roku, lubią wybierać różne klasy ciepłości okrycia. Rozmiar z kolei – 240x220 cm – jest idealną opcją dla par, które lubią czuć się komfortowo i nie martwić się, że zabierają swojej „drugiej połówce” kołdrę, przez co uniemożliwiają jej komfortowy sen. 

Producenci pościeli z puchu gęsiego 240x220

Na stronie sklepu Słodkie Sny kołdry puchowe 240x220 dostępne są od dwóch producentów: Animex oraz Paradies. Marki te są jednymi z najlepszych w kwestii wyposażenia sypialnianego. Oferują produkty najlepszej jakości, które mogą być stosowane przez lata, ponieważ nie tracą swojej sprężystości, ani pierwotnego wyglądu.

Jakie są inne niż 240x220 dostępne rozmiary kołder puchowych?

Kołdry puchowe dostępne są w różnych rozmiarach:

 

Wybór kołdry o odpowiednich rozmiarach jest kwestią indywidualną, zależną od potrzeb danego Klienta. Jeśli sypialniane nakrycie ma być przeznaczone dla dziecka, zazwyczaj wybór pada na najmniejszych wariant. Kiedy jednak pierzyny używać będą dwie osoby, wówczas wybierane są większe opcje: 220x200 lub kołdra z puchu gęsiego 240x220. 

Rodzaje kołder puchowych z puchu gęsiego 240x220

Pościel puchowa 240x220 nie występuje tylko w jednym rodzaju. Jest ich kilka, dzięki czemu każdy Klient może wybrać coś zgodnie ze swoimi potrzebami i upodobaniami. Wyróżniamy kołdrę z puchu gęsiego:

  • na zimę; 
  • letnią; 
  • całoroczną. 

 

Jak widać, zarówno osoby, które latem potrzebują cienkiego przykrycia, zimą natomiast grubej i ciepłej kołdry, jak i te, które nie muszą zmieniać okryć względem aktualnej pory roku, znajdą coś dla siebie. Wystarczy zapoznać się z całym asortymentem sklepu Słodkie Sny, aby znaleźć wszystko, co jest niezbędne do codziennego życia. 

Kołdra z puchu gęsiego 240x220 – cena

Kwota, jaką należy przeznaczyć na kołdrę puchową 240x220, uzależniona jest od kilku kwestii: 

  • zastosowanych technologii, które wpływają na łatwość użytkowania produktu;
  • producenta danego egzemplarza;
  • rodzaju wypełnienia, tzn. czy jest to 100% puch gęsi, czy może z domieszką innego materiału;
  • od całkowitej wagi produktu, na który ma wpływ m.in. sposób wykonania.

 

Jak widać, jest wiele czynników mających wpływ na cenę kołdry z puchu gęsiego 240x220. Jej koszt waha się w granicach od jednego do kilku tysięcy złotych. Warto jednak mieć na uwadze, że najdroższe z nich można zaliczyć do kołder ekskluzywnych, wyróżniających się najlepszą jakością. 

Opinie Klientów na temat pościeli puchowej 240x220

Klienci, którzy zdecydowali się na zakup kołdry z puchu gęsiego 240x220, są zawsze niezwykle zadowoleni z podjętej decyzji. Uważają, że inwestycja była niebywale opłacalna, ponieważ nawet po kilku latach od zakupu, mimo codziennego użytkowania, produkt nie uległ zniszczeniu. Nie stracił także żadnych wartości, jakie miał od nowości, dzięki czemu widać, że pościel ta jest jedną z lepszych wariantów.

Jakie są inne rodzaje kołder, poza kołdrami puchowymi?

Asortyment sklepu Słodkie Sny jest niezwykle szeroki. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Oprócz kołder puchowych dostępne są także:

 

Decydując się na zakup kołdry, warto więc zadbać o to, aby spełniała wszystkie nasze oczekiwania. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że dokonaliśmy dobrego wyboru i będziemy zadowoleni z zakupu przez długie lata.

 

Zapoznaj się z artykułem: kołdra bambusowa vs puchowa – co warto wybrać?

Co należy dokupić do kołdry z puchu gęsiego 240x220?

Kupując wyposażenie do naszej sypialni, wybór odpowiedniej kołdry puchowej 240x220 to nie wszystko. Do niej należy dokupić inne, równie przydatne rzeczy. Są to m.in.:

 

Zakup odpowiedniej pościeli jest niezwykle ważny, ponieważ stanowi ona swego rodzaju ochronę kołdry czy poduszki. Dzięki używaniu bielizny pościelowej możliwa jest jej regularna wymiana na nową – czystą, przez co nie ma konieczności częstego prania kołdry.

Podkategorie: