958354352

Filtruj według

Cena
Rozmiar obrusa
więcej... mniej
Dominujacy kolor
więcej... mniej
Dodatkowy kolor
więcej... mniej
Producenci
więcej... mniej
Wzór
Filtruj

Obrusy gobelinowe

Obrusy gobelinowe to rodzaj ozdobnego obrusa wykonanego z gęstej tkaniny o podobnej strukturze jak gobelin. Tkanina ta umożliwia tworzenie trójwymiarowych i złożonych wzorów, które są zazwyczaj barwne i bogato zdobione.

Obrusy gobelinowe są popularnym elementem dekoracyjnym na uroczyste okazje, takie jak przyjęcia, bankiety, wesela i inne ważne wydarzenia. Mogą być wykonane z różnych materiałów, w tym z bawełny, lnu, jedwabiu, wełny i innych.

Wzory i motywy na obrusach gobelinowych mogą być różnorodne i zależą od okazji, na którą są przeznaczone. Mogą przedstawiać np. kwiaty, rośliny, krajobrazy, zwierzęta, sceny biblijne, mitologiczne lub historyczne.

Obrusy gobelinowe są wytrzymałe i trwałe, co czyni je praktycznym rozwiązaniem na uroczystości, gdy trzeba przyjąć dużą liczbę gości. Są łatwe w czyszczeniu i praniu, co pozwala na ich wielokrotne użytkowanie.

Ze względu na swoją ozdobność i elegancję, obrusy gobelinowe są popularne również w codziennym użytkowaniu jako ozdoba stołu w jadalni.

Podkategorie: