KATEGORIE

Prześcieradła dla dzieci

Wybór odpowiedniej pościeli dla dziecka dyktowany jest przede wszystkim bezpieczeństwem i wygodą naszej pociechy podczas snu. Odpowiedni materiał przyczynia się do komfortu odpoczynku, odpowiedzialnego za dobre samopoczucie i energię następnego dnia. Podstawą pościeli jest prześcieradło, dlatego rekomendujemy prześcieradła dla dzieci, które z pewnością odpowiedzą na potrzeby rodziców i dziecka. Pościel dla dziecka powinna być wykonana z trwałego i jednocześnie przyjemnego w dotyku tworzywa, bezpiecznego dla skóry dziecka i niepowodującego podrażnień.

 

W przypadku prześcieradeł dla dzieci polecamy przede wszystkim te wykonane z tkaniny frotte, która jest dobrym izolatorem ciepła, świetnym pochłaniaczem wilgoci oraz charakteryzuje się dużą wytrzymałością, pozwalającą cieszyć się dobrym stanem materiału przez długi czas. Frotte doskonale sprawdza się szczególnie w porze jesienno-zimowej, kiedy dzieci narażone są na przeziębienia i choroby. Bogata oferta kolorystyczna sprawia, że nasze prześcieradła idealnie znajdą się tak w pokoju małej księżniczki kochającej wszystkie odcienie różu, jak i na łóżku dziecka o innych zamiłowaniach. Niebieski, zielony czy fiolet to nieliczne z kolorów, jakie ucieszą oczy małego odkrywcy kosmosu, czy wielbiciela sportu.

 

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo komplety pościeli dla najmłodszych, które znacząco poprawią komfort snu dziecka i będą znakomitym ochraniaczem na materac przed zniszczeniami i bakteriami. Obszycie gumką zabezpiecza nasze prześcieradła przed zsuwaniem się w nocy, gwarantując pociechom komfort w czasie snu, a rodzicom spokojną głowę i mniej obowiązków. Wyspane dziecko to szczęśliwe dziecko i zadowolony rodzic.
Prześcieradła dla dzieci, które Państwu oferujemy, dostępne są w klasycznych wymiarach 60x120 cm oraz 70x140 cm, a szeroki wachlarz kolorystyczny pozwoli Państwu dobrać barwę prześcieradła do barw dominujących w pokoju dziecka.

Podkategorie

Aktywne filtry