958354352

Czas oczekiwania na przesyłkę to czas realizacji zamówienia 1( czas potrzebny do skompletowania i wysłania towarów) oraz czas dostarczenia towaru do Państwa przez wybranego przewoźnika.

W przypadku produktów dostępnych na naszym magazynie skompletowanie i wysyłka następuje w ciągu 24 godzin od momentu przyjęcia zamówienia do realizacji. Zamówienie składające się z kilku produktów zostanie wysłane w momencie, kiedy wszystkie produkty zostaną skompletowane.

1 Czas rozpoczęcia realizacji zamówienia:

 

- w przypadku płatności przelewem z momentem zaksięgowania środków na rachunku bankowym podanym w potwierdzeniu zamówienia.

- w przypadku płatności kartą lub płatności przez system płatniczy Dotpay.pl, z momentem otrzymania potwierdzenia o dokonaniu płatności.

- w przypadku zamówień „za pobraniem”, z momentem potwierdzenia zamówienia przez klienta.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czas oczekiwania
na przesyłkę

 = 

Czas realizacji zamówienia
1 dzień roboczy *

 + 

Czas oczekiwania na wpłatę
jeśli dotyczy **

 + 

Czas dostawy Kurier
DPD 1-2 dni robocze


* Czas realizacji
 zamówienia - czyli czas od momentu złożenia zamówienia do momentu jego wysłania wynosi maksymalnie 1 dzień roboczy - dotyczy płatności przy odbiorze lub szybkiej płatności dotPay

** Jeśli wybrana została płatność zwykłym przelewem na konto to czas realizacji zamówienia ulega wydłużeniu o czas wpłynięcia/zaksięgowania pieniędzy na jednym z Naszych kont bankowych. Przelew z innego banku niż mBank i PKO BP do 24h (do 1 dnia roboczego), przelew z tego samego banku, jest widoczny na naszym koncie od razu.
Dostawa kurierska DPD: 

W 90 % firma DPD dostarcza przesyłki na następny dzień roboczy. Więc na drugi dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać sie przyjazdu kuriera. Pozostałe 10% to przypadki losowe np. warunki atmosferyczne, awaria samochodu, wypadki, błędy ludzkie.

Na podany adres email DPD przesyła link do śledzenia przesyłki gdzie na bieżącą można śledzić drogę przesyłki.

Dostawa paczkomaty InPost: 

InPost dostarcza przesyłkę do wybranego paczkomatu w 98% następnego dnia po nadaniu. Te 2% to przypadki losowe np brak miejsca w paczkomacie docelowym, warunki atmosferyczne, awaria samochodu, wypadki, błędy ludzkie.