Filtruj według

Cena
Rozmiar Poduszek
więcej... mniej
Dominujacy kolor
Dodatkowy kolor
Materiał
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Poduszki do spania, do sypialni 

Po ciężkim, stresującym dniu, jesteśmy wyczerpani zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Marzymy tylko o tym, aby w końcu móc położyć głowę na poduszce do spania. Problem w tym, że nie każdy ma na wyposażeniu swojej sypialni odpowiednią poduszkę pod głowę. Na szczęście w naszym asortymencie znajdują się takie tekstylia do sypialni i na łóżko, które zapewnią maksymalny komfort snu. Jeśli więc szukasz najlepszej poduszki do spania, sprawdź naszą ofertę. 

Z czego wykonane są nasze poduszki do spania? Charakterystyka materiału 

W naszym sklepie internetowym z pościelą posiadamy szeroki wybór poduszek do spania z różnym wypełnieniem, w tym poduszki puchowe, antyalergiczne czy też zapamiętujące kształt głowy właściciela. Zmagający się z katarem wywołanym uczuleniem na roztocza wreszcie zasną spokojnie. Ci, zaś, którzy najlepiej wysypiają się bliżej natury, docenią poduszki 3-komorowe, wypełnione wysokiej jakości gęsim piórem. Jeśli estetyczny wygląd sypialni to główne kryterium podczas wybierania wyposażenia sypialni, to poduszki ze sztucznego puchu, czyli z wypełnieniem syntetycznym, będą idealne. W sklepie Słodkie Sny mamy poduszki, które różnią się między sobą rodzajem wypełniania, rozmiarem czy kształtem po to, abyś wybrał najbardziej odpowiednią dla siebie. W ofercie posiadamy również specjalnie poduszki dla dzieci, które zapewnią najmłodszym poprawne ułożenie główki w trakcie snu. 

Jak wybrać dobrą poduszkę pod głowę do spania? 

Aby zagwarantować sobie spokojny i komfortowy sen, warto zadbać o odpowiedni wybór tekstyliów do sypialni. Jednym z nich jest poduszka do spania. Jej rolą jest odciążenie mięśni, szyi i barków oraz zagwarantowanie właściwej pozycji kręgosłup w trakcie snu. Dobre poduszki do spania nie powinny być zbyt grube i twarde, muszą jednak pozostać elastyczne tak, aby dopasować się do pozycji ciała. Pamiętaj, że dzięki dobrze dobranej poduszce będziesz mógł odpowiednio wypocząć po całym dniu, a także unikniesz problemów zdrowotnych w przyszłości. 

 

Więcej na temat doboru odpowiedniej poduszki dowiesz się z naszego artykułu, jak dobrać poduszkę, by spać wygodnie

Producenci tanich poduszek 

Poduszki w naszym sklepie internetowym to produkty renomowanych marek szyjących tekstylia do sypialni: AllerGuard, AMW,Animex i Paradise. Polecamy wysokiej jakości poduszki puchowe, jak i znakomite poduszki antyalergiczne, które przydadzą się do sypialni zarówno osób dorosłych, jak i do dziecięcych pokoi. 

W jakich rozmiarach występują poduszki do sypialni? 

Wybór rozmiarów poduszek jest na tyle obszerny, że można dobrać je do indywidualnych preferencji i wymagań użytkowników. Standardowe poduszki mogą mieć wielkość 50x60 cm czy 70x80 cm, ale mamy również niewielkie jaśki pod głowę w rozmiarze 40x40 cm, do których można dokupić poszewki dekoracyjne. Ponadto w ofercie posiadamy także poduszki o mniej standardowych wymiarach, takich jak 50x70, 50x80, 65x65, 40x60, 40x80 czy 80x80. Zadbaliśmy o to, aby odpowiadać na potrzeby wszystkich naszych klientów, dlatego nie ograniczamy wyboru do jednego rozmiaru. 

Ile kosztują poduszki w naszym sklepie internetowym? Cena 

Oferujemy naszym Klientom małe i duże poduszki do spania w atrakcyjnych cenach, które zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych. Na ostateczną cenę poduszki wpływa nie tylko jej rozmiar, ale także rodzaj wypełnienia. Najdroższe są poduszki trzykomorowe, wypełnione polskim 100% puchem gęsim. 

Opinie Klientów o naszych poduszkach do sypialni

Na nasz asortyment składają się wyłącznie wysokiej jakości poduszki, które proponujemy w wielu wariantach. Na podstawie opinii zebranych od naszych Klientów, w ofercie umieściliśmy poduszki o wymiarach i stopniu twardości najchętniej przez nich wybieranym. Znaleźć można zarówno poduszki płaskie, jak i takie, które będą idealne dla osób lubiących spać z uniesioną głową. W razie kłopotów z podjęciem decyzji odnośnie wyboru najlepszej poduszki, warto skontaktować się z naszym sklepie. Udzielimy Klientom fachowych porad w tym zakresie. 

Jak dbać o poduszkę do spania? 

To, jak długo poduszka nam będzie służyć, zależy nie tylko od jej jakości, ale również od tego, jak o nią dbamy. By poduszka mogła przez wiele lat zachować swój pierwotny kształt i wygląd, powinniśmy pamiętać o kilku podstawowych zasadach:

 

  • poduszki codziennie wstrząsaj w celu utrzymania odpowiedniej gęstości;
  • nie odkurzaj poduszki, ponieważ może to spowodować uszkodzenie wsadu;
  • pamiętaj o regularnym praniu poduszek - około 2 razy w ciągu roku;
  • do prania poduszek z naturalnym wypełnieniem używaj detergentu bez enzymu;
  • optymalna temperatura prania poduszek wynosi 60 st C. Cykl prania należy zakończyć lekkim wirowaniem; 
  • do suszarki włóż piłki tenisowe lub gumowe piłki do prania, które rozbiją wsad tak, aby równomiernie rozłożył się w poszyciu. 

Co warto jeszcze dokupić do poduszki? 

Obowiązkowym wyposażeniem każdej sypialni, oprócz poduszki, jest kołdra, prześcieradło oraz cały komplet pościeli. Wszystkie te produkty niezbędne do stworzenia komfortowych warunków do spania znajdziesz w naszej ofercie.

Cena 109,00 zł

Poduszka antyalergiczna Hollofil Allerban o wymiarze 70x80 to poduszka wypełniona włóknem zawierającym Allerban który zapobiega rozwojowi bakterii, grzybów i roztoczy. Włókno Hollofil® Allerban® to niealergiczne włókno a dodatkowo zawiera czynny składnik który hamuje rozwój bakterii co prowadzi do zdrowego snu.

Cena 29,00 zł

Poduszka antyalergiczna Hollofil Allerban o wymiarze 40x40 to poduszka wypełniona włóknem zawierającym Allerban który zapobiega rozwojowi bakterii, grzybów i roztoczy. Włókno Hollofil® Allerban® to niealergiczne włókno a dodatkowo zawiera czynny składnik który hamuje rozwój bakterii co prowadzi do zdrowego snu.

Cena 57,00 zł

Poduszka antyalergiczna Hollofil Allerban o wymiarze 50x60 to poduszka wypełniona włóknem zawierającym Allerban który zapobiega rozwojowi bakterii, grzybów i roztoczy. Włókno Hollofil® Allerban® to niealergiczne włókno a dodatkowo zawiera czynny składnik który hamuje rozwój bakterii co prowadzi do zdrowego snu.