958354352
  • Cofnij doPościele
    Przeglądasz: Pościel z kory
  • Podkategorie

Pościel z kory

Pościel powinna zapewniać nam komfort także poza sferą sypialnianą i nie sprawiać wielu problemów w utrzymaniu jej w czystości i w dobrym stanie. Pościel z kory jest odpowiednim rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią sobie tego typu wygodę. Nie gniecie się nawet podczas prania, dlatego nie trzeba jej prasować, co jest sporą oszczędnością czasu. Nie wymaga także specjalnych  środków chemicznych do czyszczenia, bez problemu można łączyć ją z innymi materiałami podczas codziennego prania.


Kora bawełniana jest materiałem podatnym na barwienia, dlatego nie blaknie tak szybko jak inne materiały. Tym samym długo pozostaje w dobrym stanie i pozwala zaoszczędzić pieniądze. Posiada zdolność do wchłaniania wody, jest niezwykle wytrzymała i umożliwia długotrwałe użytkowanie. Idealnie nadaje się na letnią porę roku, ponieważ jest przewiewna i stosunkowo cienka, ale zapewnia odpowiednio dużo ciepła.


Pościel z kory jest także świetnym rozwiązaniem dla alergików, ponieważ nie zawiera właściwości uczulających, dlatego jest bezpieczna także dla dzieci. Dzięki swojej niezwykłej wklęsło-wypukłej fakturze nie zsuwa się z ciał i łóżek nawet tych, którzy śpią niespokojnie. W ten sposób, wykorzystywana w dziecięcych pokojach, zabezpiecza nasze pociechy przed uczuciem chłodu. Może być używana przez cały rok, z wyjątkiem wyjątkowo zimnych nocy.
Ze względu na bogate wzornictwo tego typu pościeli z łatwością można ją dopasować zarówno do sypialni, jak i pokoju dziecka i z łatwością wybrać coś specjalnie dla siebie. Wybór pościeli z kory to oferta dostosowana przede wszystkim do tych. którzy ponad wszystko cenią sobie wygodę i traktują sen jako okazję do zregenerowania się.
W ofercie naszego sklepu internetowego z pewnością znajdziecie Państwo coś specjalnego. Oferujemy również pościel z satyny bawełnianej, która jest perełką każdej sypialni. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i zakupu.

Podkategorie:

W wybranej kategorii nie ma aktualnie produktów.

Zobacz aktualne bestsellery w naszym sklepie