958354352
  • Cofnij doKuchnia
    Przeglądasz: Ściereczki
  • Podkategorie

Filtruj według

Cena
Rozmiar ręcznika
Dominujacy kolor
więcej... mniej
Dodatkowy kolor
więcej... mniej
Materiał
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Ścierki kuchenne

Kuchnia to miejsce, które wymaga od nas szczególnej pielęgnacji. Codziennie narażamy ją na różnego rodzaju, trudne zabrudzenia, dlatego wybór odpowiednich środków ułatwi nam proces sprzątania i pozwoli zachować czystość i porządek w pomieszczeniu. Rekomendujemy Państwu ścierki kuchenne, które zostały wykonane z myślą o trudnych i problematycznych powierzchniach. Czy kiedykolwiek skarżyli się Państwo na smugi na szklanej powierzchni płyty piekarnika lub na fragmenty materiału pozostawione na wycieranych przed chwilą naczyniach? -To problemy, których można uniknąć jeśli odpowiednio dobierze się ścierkę. 

 

Oferowane przez nas ścierki kuchenne charakteryzują się bardzo dobrą wchłanialnością wody, dzięki czemu możemy używać ich dłużej i częściej. Wykonane są z wysokiej jakości materiału, takiego jak bawełna, który sprawia, że ścierki są niezwykle wytrzymałe i nadają się do różnego rodzaju typów powierzchni. Możemy używać ich do pielęgnacji zarówno blatów drewnianych, granitowych, szklanych czy laminowych.

 

Bogactwo różnorodnych wzorów i kolorów ściereczek kuchennych sprawi, że każdy wybierze coś dla siebie. Ceniącym spokój i harmonię polecamy ścierki jednokolorowe lub te z mało wyrazistymi wzorami, w odcieniach szarości. Tym zaś którzy w kuchni spędzają większą część swojego dnia, a przynajmniej poranki pragną wydłużyć w nieskończoność, polecamy rozwiązania wzorzyste i wielokolorowe, które uprzyjemnią pierwszą kawę. Nasze ściereczki do kuchni idealnie ożywią mało wyraziste wnętrza i staną się niedrogim elementem dekoracyjnym. To produkt, którego nie trzeba chować do szuflady.

 

Nasze ścierki kuchenne dostępne są w dwóch niewiele różniących się rozmiarach, dzięki czemu stanowią uniwersalna propozycję do państwa kuchni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego w której znajdziecie Państwo trwałe, funkcjonalne i bardzo estetyczne tekstylia do kuchni w różnych wersjach kolorystycznych.

 

Podkategorie: