KATEGORIE

Filtruj według

Cena

  • 29,00 zł - 30,00 zł

Materiał

Dominujacy kolor

Ścierki kuchenne

Kuchnia to miejsce, które wymaga od nas szczególnej pielęgnacji. Codziennie narażamy ją na różnego rodzaju, trudne zabrudzenia, dlatego wybór odpowiednich środków ułatwi nam proces sprzątania i pozwoli zachować czystość i porządek w pomieszczeniu. Rekomendujemy Państwu ścierki kuchenne, które zostały wykonane z myślą o trudnych i problematycznych powierzchniach. Czy kiedykolwiek skarżyli się Państwo na smugi na szklanej powierzchni płyty piekarnika lub na fragmenty materiału pozostawione na wycieranych przed chwilą naczyniach? -To problemy, których można uniknąć jeśli odpowiednio dobierze się ścierkę. 

 

Oferowane przez nas ścierki kuchenne charakteryzują się bardzo dobrą wchłanialnością wody, dzięki czemu możemy używać ich dłużej i częściej. Wykonane są z wysokiej jakości materiału, takiego jak bawełna, który sprawia, że ścierki są niezwykle wytrzymałe i nadają się do różnego rodzaju typów powierzchni. Możemy używać ich do pielęgnacji zarówno blatów drewnianych, granitowych, szklanych czy laminowych.

 

Bogactwo różnorodnych wzorów i kolorów ściereczek kuchennych sprawi, że każdy wybierze coś dla siebie. Ceniącym spokój i harmonię polecamy ścierki jednokolorowe lub te z mało wyrazistymi wzorami, w odcieniach szarości. Tym zaś którzy w kuchni spędzają większą część swojego dnia, a przynajmniej poranki pragną wydłużyć w nieskończoność, polecamy rozwiązania wzorzyste i wielokolorowe, które uprzyjemnią pierwszą kawę. Nasze ściereczki do kuchni idealnie ożywią mało wyraziste wnętrza i staną się niedrogim elementem dekoracyjnym. To produkt, którego nie trzeba chować do szuflady.

 

Nasze ścierki kuchenne dostępne są w dwóch niewiele różniących się rozmiarach, dzięki czemu stanowią uniwersalna propozycję do państwa kuchni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego w której znajdziecie Państwo trwałe, funkcjonalne i bardzo estetyczne tekstylia do kuchni w różnych wersjach kolorystycznych.

 

Podkategorie

Aktywne filtry