958354352

Filtruj według

Cena
Rozmiar obrusa
więcej... mniej
Dominujacy kolor
więcej... mniej
Dodatkowy kolor
Materiał
Producenci
więcej... mniej
Wzór
Filtruj

Obrusy plamoodporne

Spożywanie wspólnych posiłków to niezwykła i wyjątkowa tradycja, która pozwala na umacnianie się więzi rodzinnych. To czas, kiedy możemy podzielić się swoimi troskami, cieszyć z sukcesów, czy zwyczajnie porozmawiać z najbliższymi. To chwila, podczas której wszystkie nasze troski powinny odejść na bok, a cała nasza uwaga powinna się skupić na rodzinie. Zdając sobie sprawę z potrzeb naszych klientów, oferujemy Państwu obrusy plamoodporne, które nie tylko będą świetną dekoracją stołu, ale także uchronią nas od dodatkowych kosztów, związanych z ciągłą wymianą poplamionych obrusów. Plamy z owoców o intensywnych barwach nie muszą być zmorą każdej gospodyni domowej, a matki, których dzieci dopiero uczą się jeść przy stole mogą wreszcie odetchnąć z ulgą.

 

Obrusy plamoodporne świetnie nadają się do jadalni, do salonu, a nawet na ogrodowy stół. To idealne rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi, które potrafią nabrudzić na około swojego talerza, ale przede wszystkim jest to ogromna wygoda dla gospodarza i gości, którzy nie muszą martwić się o trudne plamy, które ciężko jest doprać by odzyskać stary wygląd obrusa. Teraz wystarczy szmatka nasączona ciepłą wodą by pozbyć się problemu.

 

Obrusy plamoodporne znajdujące się w ofercie naszego sklepu są wykonane z poliestru o strukturze, w którą nie wnikają żadnego rodzaju zabrudzenia. Szeroka gama produktów tego typu oraz bogactwo zdobień sprawia, że obrusy plamoodporne są wybierane równie chętnie co ich tradycyjne warianty.

 

Uwaga! Obrusów plamoodpornych nie należy czyścić przy użyciu środków chemicznych i alkoholu. Tego typu produkty nie są polecane osobom uczulonym na poliester.

 

Rekomendujemy Państwu odporne na zabrudzenia obrusy plamoodporne, które poprawią Państwa komfort podczas spożywania posiłków. zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

Dostępne rozmiary 85x85, 90x150, 110x160, 140/150x200, 140/150x200, 150x240, 140x280.

Podkategorie: