KATEGORIE

Filtruj według

Cena

  • 39,00 zł - 75,00 zł

Dodatkowy kolor

Kocyki dla dzieci

Wybór odpowiedniego kocyka dla dziecka to decyzja uwarunkowana nie tylko walorami estetycznymi produktu, ale przede wszystkim jakością jego wykonania i odpowiedniego materiału. Podobnie jak w przypadku innych tekstyliów dla najmłodszych, kocyki dla dzieci są ważnym elementem dziecięcej sypialni i znacząco wpływają na poprawę komfortu wypoczynku naszej pociechy. Bywa, że pozwalają uniknąć kolejnej nieprzespanej nocy, zapewniając maluszkowi sen w wyjątkowych warunkach, a mamie czas dla siebie. Rekomendujemy wybór kocyków, które nie wymagają szczególnej pielęgnacji i które charakteryzują się wysoką jakością wykonania.  

 

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo kolorowe kocyki dla dzieci z wizerunkami ulubionych bohaterów z bajek, dostępne w rozmiarach odpowiadających standardowym wymiarom łóżek i kołder, a więc występują w wielkościach: 120x150, 100x140, 80x110cm. Nasze kocyki zabezpieczą maluszka przed chłodem i przewianiem w czasie długich spacerów, a jednocześnie pozwolą uniknąć przegrzania i pocenia. Rekomendowane wzory to motywy ze starych nieśmiertelnych bajek Disneya, jak, np. “Kubuś Puchatek” czy “Myszka MIki”, jak i z nowych superprodukcji, które zawładnęły sercami dzieci, np. “Kraina lodu” lub “Spiderman”. Polecamy szczególnie kocyki z mikrofibry oraz akrylu. Kocyki wykonane z mikrofibry cieszą się ogromnym powodzeniem ze względu na swój przyjemny w dotyku, miękki i niewymagający prasowania materiał. Kocyk z mikrofibry można poddawać wielokrotnemu praniu bez obaw, że straci swój wyrazisty kolor i puszystość.

 

Oferujemy także kocyki z akrylu, które stanowią idealne rozwiązanie dla wszystkich maluchów uczulonych na wełnę. Dodatkowo materiał nie gniecie się, nie uczula i jest bardzo łatwy w pielęgnacji. Dostępne w wielu wariantach kolorystycznych idealnie sprawdzą się tak w łóżeczku niemowlęcia, jak i w pokoju większych dzieci, zarówno chłopców, jak i dziewczynek. Przyjemnie otulą w czasie snu i zapewnią komfort ich małym użytkownikom, a wytrzymałość produktu sprawi, że doskonale sprawdzi się on także jako okrycie kolejnych pojawiających się w rodzinie dzieci.


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupu kocyków dla dzieci.

 

Podkategorie

Aktywne filtry