958354352
  • Cofnij doKołdry
    Przeglądasz: Kołdry i poduszki Paradies
  • Podkategorie

Filtruj według

Cena
Rozmiar Kołder
więcej... mniej
Rozmiar Poduszek
więcej... mniej
Dominujacy kolor
Materiał
Producenci
więcej... mniej
Klasa cieplna kołder
Filtruj

PARADIES - PODUSZKI I KOŁDRY PUCHOWE ORAZ LETNIE

Oferujemy Państwu szeroki wybór pościeli marki Paradies, który obejmuje kołdry puchowe (w tym kołdry z puchu w rozmiarze 200x220) i poduszki puchowe, z wysokiej jakości wypełnieniem z niezwykle cenionego polskiego puchu. Przed umieszczeniem w poszewkach puch podlega praniu w wysokiej temperaturze oraz sortowaniu. Wszystko po to, aby zapewnić docelowym użytkownikom pościeli najwyższy komfort snu.

Kołdry letnie Paradies – właściwości

Bardzo ważnym atutem pościeli marki Paradies jest to, że charakteryzuje się ona znikomą higroskopijnością, co oznacza, że nie gromadzi wilgoci. Jednocześnie daje ona doskonałą cyrkulację powietrza, co wpływa na lepszą jakość snu i relaksu w łóżku. Kołdra czy poduszka tej firmy niezmiennie będzie wykonana z przyjaznych człowiekowi materiałów, o dużej trwałości. Jeśli zdecydują się Państwo na wybór jednej z propozycji marki Paradies, możemy zapewnić wysoką jakość snu każdej nocy.

Poduszki puchowe Paradies

Kołdry i poduszki tej firmy mają znakomite opinie wśród nabywców, co świadczy o tym, że zapewnienia producenta jak najbardziej znajdują pokrycie w rzeczywistości. Nasz sklep internetowy posiada również w swojej ofercie kołdry i poduszki syntetyczne marki Paradies, które mają wypełnienie ze sprężystego i super trwałego włókna poliestrowego. Pościel dostępna jest w wielu rozmiarach, dlatego każdy nasz klient będzie mógł ją dopasować do swoich indywidualnych wymagań i preferencji. 

Podkategorie: