958354352

ZWROTY

Bez podania przyczyny możesz zwrócić każdy produkt  do 30 dni  zakupiony w sklepie Słodkie Sny.

Kliknij poniżej i pobierz formularz odstąpienia od umowy sprzedaży:

 Formularz odstąpienia od umowy PDF

Formularz odstąpienia od umowy Doc

 

   • Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 30 dni. Zakupiony towaru należy zwrócić na poniższy adres SlodkieSny.pl Iwona Mucha ul. Makuszyńskiego 22A, 31-752 Kraków. Wydłużony termin zwrotu ponad ustawowy 14 dni dotyczy produktów nieużytkowanych i w oryginalnych opakowaniach.
   • Zwracany przez Konsumenta towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.
   • Koszty opakowania i zwrotnego dostarczenia towaru ponosi konsument.
   • Zwroty nadesłane na koszt odbiorcy nie będą przyjmowane.
   • Warunkiem akceptacji zwrotu jest otrzymanie przez nas produktu nieuszkodzonego oraz nie posiadającego śladów użytkownika, poza śladami wynikającymi w zakresie koniecznym do stwierdzenia jej charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.*

Wszystkie towary oferowane w naszym sklepie internetowym są fabrycznie nowe oraz wolne od wad fizycznych i prawnych. Sklep jest odpowiedzialny względem kupującego, jeżeli rzecz sprzedana ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia).


* Konsument odstępujący od umowy może korzystać z towaru tylko tak, jak robiłby to w sklepie stacjonarnym tj obejmujące rozpakowanie rzeczy z oryginalnego opakowania, sprawdzenie jakości wyrobu poprzez jego dotyk, sprawdzenie wytrzymałości na określone czynniki jak i zweryfikowanie stanu produktu poprzez stwierdzenie braku mechanicznego uszkodzenia czy usterki. Nie można w przypadku kołdry czy też pościeli położyć się pod nią czy też spać pod nią.

REKLAMACJE

Masz prawo do złożenia reklamacji w przypadku, kiedy produkt jest wadliwy. Prześlij formularz reklamacji towaru oraz reklamowany produkt na adres e-mail sklep@slodkiesny.pl . Jeśli jest to możliwe, dołącz do niego dowód zakupu. Towar wraz z formularzem należy przesłać na adres:

 

SlodkieSny.pl Iwona Mucha 
ul. Makuszyńskiego 22A, 
31-752 Kraków

Kliknij poniżej i pobierz formularz reklamacji towaru:

Formularz reklamacji towaru PDF

   • Zobowiązujemy się do rozpatrzenia reklamacji w terminie 14 dni.
   • W przypadku braków w reklamacji, poprosimy o ich uzupełnienie nie później niż w terminie 7 dni od daty otrzymania zgłoszenia.
   • W reklamacji należy umieścić informacje na temat oczekiwań: wymiana produktu na nowy, nieodpłatna naprawa, obniżenie ceny czy zwrot należności oraz opis przyczyny złożenia zgłoszenia.

 

Postępowanie reklamacyjne zostało szczegółowe opisane w regulaminie Sklepu Słodkie Sny.