958354352
  • Cofnij doDla dzieci
    Przeglądasz: Kołdry dla dzieci
  • Podkategorie

Filtruj według

Cena
Rozmiar Kołder
Dominujacy kolor
Materiał
Producenci
więcej... mniej
Klasa cieplna kołder
Filtruj

Kołdry dla dzieci

Zapewnienie dziecku dużego komfortu snu to gwarancja spokoju zarówno pociechy jak i rodziców.  Najmłodsi potrzebują dużo energii do codziennej nauki i poznawania świata, dlatego tak ważną kwestią jest wybór odpowiednich tekstyliów do dziecięcej sypialni. Znając potrzeby rodziców i ich pociech, polecamy zakup kołdry dla dzieci, która przyczyni się do poprawy jakości snu dziecka, a przy tym nie będzie zagrażała jego zdrowiu.

 

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo kołdry antyalergiczne oraz antyroztoczowe przystosowane do użytkowania przez dzieci, które skutecznie będą chronić je przed różnego rodzaju alergenami podczas snu. Kołdra antyalergiczna i antyroztoczowa stanowi pewnego rodzaju barierę między dzieckiem, a bakteriami i pozwala na spokojny i bezpieczny odpoczynek. Do wyboru mają Państwo lekkie i niezwykle miękkie kołdry puchowe, które świetnie ogrzewają podczas zimowych nocy, ale nie prowadzą do przegrzania się. Polecamy także zapoznanie się z ofertą kołder letnich, które znacząco poprawią komfort snu dziecka podczas wiosennych i letnich miesięcy. Oferujemy kołdry dla dzieci wykonane z najwyższej jakości materiałów o klasycznych wymiarach, do których z łatwością wybiorą Państwo odpowiednią pościel.

 

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów stworzyliśmy szeroką ofertę rozmiarów kołder dziecięcych, które znajdą zastosowanie tak w łóżku rosłego dziesięciolatka, jak i w kołysce małego bobasa, czy w dziecięcym wózku. Wysoka jakość materiału sprawia, że nasze kołdry dziecięce są chętnie wybierane także jako rożek, czy śpiwór okalający maleńkie ciała, także podczas uroczystości. Zastosowany w ich produkcji materiał zapobiega zsuwaniu się okrycia w czasie snu, a bogata oferta różnorodnych przeszyć sprawia, że nasze kołdry zadowolą zarówno dziecięce gusta, jak i oczekiwania wymagających rodziców.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i zakupu kołdry dziecięcej.

 

Podkategorie:

Kołdra letnia - antyalergiczna - biała - 160x200 cm - Hollofil® Allerban® - AMW
  • -8%
Słodka promocja kończy się za...
0 Dni
0 Godz.
0 Min.
0 Sek.
Cena podstawowa 250,00 zł Cena 230,00 zł

Kołdra letnia antyalergiczna Hollofil Allerban o wymiarze 160x200 to kołdra wypełniona włóknem zawierającym Allerban który zapobiega rozwojowi bakterii, grzybów i roztoczy. Włókno Hollofil® Allerban® to niealergiczne włókno a dodatkowo zawiera czynny składnik który hamuje rozwój bakterii co prowadzi do zdrowego snu.

Kołdra letnia - antyalergiczna - biała - 140x200 cm - Hollofil® Allerban® - AMW
  • -8%
Słodka promocja kończy się za...
0 Dni
0 Godz.
0 Min.
0 Sek.
Cena podstawowa 230,00 zł Cena 211,60 zł

Kołdra letna antyalergiczna Hollofil Allerban w rozmiarze 140x200 to kołdra wypełniona włóknem zawierającym Allerban który zapobiega rozwojowi bakterii, grzybów i roztoczy. Włókno Hollofil® Allerban® to niealergiczne włókno a dodatkowo zawiera czynny składnik który hamuje rozwój bakterii co prowadzi do zdrowego snu