958354352

Filtruj według

Cena
Rozmiar Kołder
więcej... mniej
Rozmiar Poduszek
Dominujacy kolor
Materiał
więcej... mniej
Producenci
więcej... mniej
Klasa cieplna kołder
Filtruj

KOŁDRY DLA DZIECI

Zapewnienie dziecku dużego komfortu snu to gwarancja spokoju zarówno dla pociech, jak i dla rodziców.  Najmłodsi potrzebują dużo energii do codziennej nauki i poznawania świata, dlatego tak ważną kwestią jest wybór odpowiednich tekstyliów do dziecięcej sypialni. Znając potrzeby rodziców i ich pociech, polecamy zakup kołdry dla dzieci, która przyczyni się do poprawy jakości snu malucha, a przy tym nie będzie zagrażała jego zdrowiu.

Kołdry dla dzieci - dostępne warianty produktu

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo kołdry antyalergiczne oraz antyroztoczowe przystosowane do użytkowania przez dzieci, które skutecznie będą chronić je przed różnego rodzaju alergenami podczas snu. Kołdra antyalergiczna i antyroztoczowa stanowi pewną barierę między dzieckiem a bakteriami i pozwala na spokojny i bezpieczny odpoczynek.

Do wyboru mają Państwo lekkie i niezwykle miękkie kołdry puchowe, które świetnie ogrzewają podczas zimowych nocy, ale nie prowadzą do przegrzania się. Polecamy także zapoznanie się z ofertą kołder letnich, które znacząco poprawią komfort snu dziecka podczas wiosennych i letnich miesięcy. Oferujemy również kołdry całoroczne dla dzieci wykonane z dobrej jakości materiałów o klasycznych wymiarach, do których z łatwością wybiorą Państwo odpowiednią pościel.

Rozmiary kołderek dziecięcych – 100x135, 120x160,140x200, 160x200 i inne

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów stworzyliśmy szeroką ofertę rozmiarów kołder dziecięcych, które znajdą zastosowanie tak w łóżku rosłego dziesięciolatka, jak i w kołysce małego bobasa, czy w dziecięcym wózku. Wysoka jakość materiału sprawia, że nasze kołderki dziecięce są chętnie wybierane także jako rożek, czy śpiwór okalający maleńkie ciała, także podczas uroczystości. Zastosowany w ich produkcji materiał zapobiega zsuwaniu się okrycia w czasie snu, a bogata oferta różnorodnych przeszyć sprawia, że nasze kołdry zadowolą zarówno dziecięce gusta, jak i oczekiwania wymagających rodziców.

Kołderki dziecięce występują w następujących wymiarach: 

  • 100x135 cm;
  • 120x160 cm;
  • 140x200 cm;
  • 160x200 cm.

Jednym z najpopularniejszych wymiarów kołder dla maluszków jest 120x160, ale również 160x200 cm. Drugi z wymienionych wariantów uznawany jest za dość uniwersalny, ponieważ sprawdza się również w przypadku osób dorosłych.

Jak pielęgnować kołdry dla młodszych i starszych dzieci?

Kołdra dziecięca, jak sama nazwa produktu wskazuje, przeznaczona jest dla najmłodszych, ale też nieco starszych dzieci. Aby więc nie utraciła swoich najważniejszych właściwości, należy zadbać o jej prawidłową pielęgnację.

Jedną z ważniejszych zasad jest to, by kołderki dla dzieci prać w odpowiedniej temperaturze. Dzięki temu wypełnienie pozostanie w niezmienionej postaci, a jednocześnie możliwe będzie pozbycie się roztoczy i wszelkich innych drobnoustrojów. Dokładna informacja na ten temat znajduje się na metce każdego produktu, więc przed rozpoczęciem jego użytkowania warto się z nią zapoznać.

Antyalergiczna kołdra dziecięca powinna również być przechowywana w odpowiedni sposób – po to, by zapewniała wysoką jakość snu nawet długi czas po jej zakupie.

Co oprócz kołderek dla starszych i małych dzieci dostępne jest w naszym sklepie internetowym?

W naszym sklepie internetowym Słodkie Sny znajduje się nie tylko szeroka oferta kołder dopasowanych do potrzeb wrażliwej skóry dziecka, ale również wiele innych niezbędnych produktów. Wśród nich wyróżniamy m.in. komplety pościeli dla maluszków z ulubionymi bohaterami bajek. Bielizna pościelowa dostępna jest zarówno w mniejszym, jak i większym rozmiarze, a wszystko to po to, by pociechy miały zapewnione produkty dopasowane bezpośrednio do ich indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i zakupu kołdry dziecięcej, a także wysokiej jakości poduszki – po to, by maluch mógł wygodnie spędzać noc, a rano budzić się w pełni wypoczęty i gotowy do kolejnego dnia nauki i zabawy!