KATEGORIE

Filtruj według

Marka

Cena

  • 35,00 zł - 945,00 zł

Materiał

Dominujacy kolor

Rozmiar Kołder

Najczęściej kupowane

Kołdry dla dzieci

Zapewnienie dziecku dużego komfortu snu to gwarancja spokoju zarówno pociechy jak i rodziców.  Najmłodsi potrzebują dużo energii do codziennej nauki i poznawania świata, dlatego tak ważną kwestią jest wybór odpowiednich tekstyliów do dziecięcej sypialni. Znając potrzeby rodziców i ich pociech, polecamy zakup kołdry dla dzieci, która przyczyni się do poprawy jakości snu dziecka, a przy tym nie będzie zagrażała jego zdrowiu.

 

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo kołdry antyalergiczne oraz antyroztoczowe przystosowane do użytkowania przez dzieci, które skutecznie będą chronić je przed różnego rodzaju alergenami podczas snu. Kołdra antyalergiczna i antyroztoczowa stanowi pewnego rodzaju barierę między dzieckiem, a bakteriami i pozwala na spokojny i bezpieczny odpoczynek. Do wyboru mają Państwo lekkie i niezwykle miękkie kołdry puchowe, które świetnie ogrzewają podczas zimowych nocy, ale nie prowadzą do przegrzania się. Polecamy także zapoznanie się z ofertą kołder letnich, które znacząco poprawią komfort snu dziecka podczas wiosennych i letnich miesięcy. Oferujemy kołdry dla dzieci wykonane z najwyższej jakości materiałów o klasycznych wymiarach, do których z łatwością wybiorą Państwo odpowiednią pościel.

 

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów stworzyliśmy szeroką ofertę rozmiarów kołder dziecięcych, które znajdą zastosowanie tak w łóżku rosłego dziesięciolatka, jak i w kołysce małego bobasa, czy w dziecięcym wózku. Wysoka jakość materiału sprawia, że nasze kołdry dziecięce są chętnie wybierane także jako rożek, czy śpiwór okalający maleńkie ciała, także podczas uroczystości. Zastosowany w ich produkcji materiał zapobiega zsuwaniu się okrycia w czasie snu, a bogata oferta różnorodnych przeszyć sprawia, że nasze kołdry zadowolą zarówno dziecięce gusta, jak i oczekiwania wymagających rodziców.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i zakupu kołdry dziecięcej.

 

Podkategorie

Aktywne filtry

Kołdra letnia - antyalergiczna - biała - 140x200 cm - Hollofil® Allerban® - AMW
  • -10%
Słodka promocja kończy się za...
0 Dni
0 Godz.
0 Min.
0 Sek.
(4)
Cena podstawowa 155,00 zł Cena 139,50 zł

Kołdra letna antyalergiczna Hollofil Allerban w rozmiarze 140x200 to kołdra wypełniona włóknem zawierającym Allerban który zapobiega rozwojowi bakterii, grzybów i roztoczy. Włókno Hollofil® Allerban® to niealergiczne włókno a dodatkowo zawiera czynny składnik który hamuje rozwój bakterii co prowadzi do zdrowego snu

Kołdra letnia - antyalergiczna - biała - 160x200 cm - Hollofil® Allerban® - AMW
  • -10%
Słodka promocja kończy się za...
0 Dni
0 Godz.
0 Min.
0 Sek.
(9)
Cena podstawowa 172,00 zł Cena 154,80 zł

Kołdra letnia antyalergiczna Hollofil Allerban o wymiarze 160x200 to kołdra wypełniona włóknem zawierającym Allerban który zapobiega rozwojowi bakterii, grzybów i roztoczy. Włókno Hollofil® Allerban® to niealergiczne włókno a dodatkowo zawiera czynny składnik który hamuje rozwój bakterii co prowadzi do zdrowego snu.

Kołdra letnia Aura 140x200  Amw
  • -10%
Słodka promocja kończy się za...
0 Dni
0 Godz.
0 Min.
0 Sek.

Chwilowo niedostępne

(1)
Cena podstawowa 39,00 zł Cena 35,10 zł

Kołdra letnia Aura w rozmiarze 140x200 cm polecana jest w szczególności w okresie letnim.

Kołdra letnia Aura 160x200  Amw
  • -10%
Słodka promocja kończy się za...
0 Dni
0 Godz.
0 Min.
0 Sek.

Chwilowo niedostępne

(0)
Cena podstawowa 47,00 zł Cena 42,30 zł

Kołdra letnia Aura w rozmiarze 160x200 cm polecana jest w szczególności w okresie letnim.

Kołdra letnia - biała - 160x200 cm - Serena - AMW
  • -10%
Słodka promocja kończy się za...
0 Dni
0 Godz.
0 Min.
0 Sek.

Chwilowo niedostępne

(0)
Cena podstawowa 89,00 zł Cena 80,10 zł

Kołdra letnia Serena cechuje się delikatną i przyjemna w dotyku tkaniną wyróżniającą się aksamitną miękkością