958354352
  • Cofnij doKołdry
    Przeglądasz: Kołdry i poduszki Allerguard
  • Podkategorie

Filtruj według

Cena
Rozmiar Kołder
Rozmiar Poduszek
więcej... mniej
Dominujacy kolor
Producenci
więcej... mniej
Klasa cieplna kołder
Filtruj

Kołdry i poduszki Allerguard

Antyalergiczne kołdry i poduszki marki Allerguard to wysokiej jakości, ekskluzywne produkty wykonane z mikrowłókien, które gwarantują doskonałą szczelność, co redukuje zagrożenie ze strony roztoczy kurzu domowego. Antyroztoczowe materiały są w stanie zatrzymać cząsteczki o wielkości 0,1 mikrona, podczas gdy alergizujące roztocza osiągają rozmiary od 1 do 3 mikronów i doskonale mogłyby rozwijać się we wnętrzu naszych kołder i poduszek. Opinie użytkowników takiej pościeli są bardzo pozytywne, co jest czynnikiem motywującym do ich zakupu, zwłaszcza w tych domach, w których są alergicy.

Poduszka i kołdra Allerguard - czym się charakteryzują?

Poduszka czy kołdra Allerguard nie pozwala na przepuszczanie roztoczy kurzu domowego, ale jednocześnie charakteryzuje się znakomitą cyrkulacją powietrza i wilgoci. Zapewnia komfort związany z utrzymaniem odpowiedniej temperatury, niezależnie od czynników atmosferycznych i pory roku. Godne uwagi jest również wypełnienie pościeli Allerguard - wysokiej klasy 100-procentowy biały puch gęsi, który wcześniej został poddany procesowi prania i obróbki termicznej w temperaturze 120 stopni Celsjusza. Jest czysty i sterylny, co wyraźnie odróżnia te kołdry puchowe i poduszki puchowe od innych produktów tego typu. Wyroby łatwo utrzymać w należytej czystości, ponieważ można je prać w temperaturze 60 stopni Celsjusza oraz termicznie dezynfekować w temperaturze 90 stopni Celsjusza. Nasz sklep internetowy oferuje pełen zestaw pościeli antyroztoczowej i puchowej marki Allerguard

Z czego wykonane są kołdry i poduszki dla alergika Allerguard?

Kołdry i poduszki dla alergika Allerguard są wykonane z bezpiecznych materiałów naturalnych, które gwarantują spokój podczas snu oraz brak przykrych objawów wywoływanych przez najczęściej spotykane w łóżkach alergeny, takie jak roztocza, bakterie i grzyby. Dokładny proces sterylizacji opracowany przez firmę zapewnia czystość naturalnych materiałów. Ponadto antyalergiczny wkład do poduszki i kołdry doskonale radzi sobie z odprowadzeniem powietrza i wilgoci, dzięki czemu nie przegrzejemy się w nocy.

Kołdry Allerguard - dostępne rozmiary

Wśród kołder z pierza Allerguard znajdziemy najbardziej popularne rozmiary, ale również te mniej standardowe kołdry Allerguard: 200x220, 200x200, 160x200, 155x200 i 100x135 cm. Duży wybór pozwala bez problemu dopasować okrycie na każde łóżko, od dziecięcego do małżeńskiego. Ponadto pościel Allerguard dla alergików na roztocza zapewnia ochronę przed mikroorganizmami, które są przyczyną kataru, wysypki czy bardziej problematycznych dolegliwości.

Poduszka antyalergiczna Allerguard - dostępne rozmiary

Jeśli wybraliśmy odpowiedni rozmiar kołdry puchowej Allerguard, to z łatwością dopasujemy do niej poduszkę o podobnych właściwościach. Poduszki do spania Allerguard także są wykonane ze sterylnego i naturalnego wkładu, dzięki czemu zapewnimy sobie przyjemny sen, bez ryzyka pojawienia się odczynów alergicznych. W naszym sklepie dostępnych jest kilka popularnych rozmiarów poduszek do sypialni Allerguard: 40x40, 40x60, 50x60, 50x70, 50x80, a także 70x80 i 80x80 cm.

Ile kosztują poduchy do sypialni i kołdry puchowe Allerguard? Cena

Wszystkie poduszki i kołdry firmy Allerguard można zakupić u nas w przystępnych cenach. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że artykuły wykonane z puchu należą do produktów ekskluzywnych i są droższe niż większość ich syntetycznych odpowiedników. Warto wiedzieć, że puch jest jednym z najlżejszych materiałów i świetnie dopasowuje się do kształtu ciała, co zwiększa efektywność wypoczynku. Ponadto jest to inwestycja, która pozostanie z nami na lata, wystarczy tylko o nią właściwie dbać.

Kołdra Allerguard - opinie

Opinie o produktach firmy Allerguard są pozytywne. Użytkownicy poduszek i kołder antyalergicznych cenią sobie je za lekkość, świetną cyrkulację powietrza, a także optymalny poziom ocieplenia. Co więcej, kołdry i poduszki możemy prać, bez ryzyka uszkodzenia ich wodą i temperaturą. Nasi klienci kupują poduszki dla alergików i puchowe pościele Allerguard nie tylko dla siebie, ale także dla swoich dzieci i jako prezenty pod choinkę dla rodziny oraz znajomych.

Poduszka oraz puchowa kołdra Allerguard - kiedy sprawdzą się najlepiej?

Pościel puchowa i poduszka firmy Allerguard to ochrona przed roztoczami, w którą warto zainwestować, szczególnie jeśli posiadamy delikatną skórę i stwierdzono u nas alergię na najpopularniejsze mikroorganizmy żyjące w sypialni. Dobrze dopasowana kołdra wraz z poduszką podniosą jakość naszego odpoczynku i zapewnią spokojny sen. Produkty firmy Allerguard polecamy nie tylko do domów, mogą przydać się również w hotelach i pensjonatach, ponieważ ludzie coraz częściej zwracają uwagę na takie drobiazgi.

 

Podkategorie: