958354352

Filtruj według

Cena
Rozmiar materca
więcej... mniej
Dominujacy kolor
Producenci
więcej... mniej
Wysokość materaca
Filtruj

Antyalergiczne pokrowce na materac

Sypialnia alergika to miejsce, o które trzeba szczególnie zadbać. Aby spokojnie i zdrowo przesypiać noce i nie budzić się nawet kilkukrotnie w ciągu nocy z powodu męczących dolegliwości alergicznych, trzeba zadbać nie tylko o częstą zmianę pościeli, lecz również o właściwe zabezpieczenie miejsca do spania. Walka z alergią w sypialni oznacza przede wszystkim podjęcie wszelkich kroków, aby nie dopuścić do namnażania się roztoczy, które stanowią bardzo poważne zagrożenie dla zdrowia osób ze skłonnościami do alergii. Te niewidoczne gołym okiem pajęczaki najbardziej lubią przebywać w ciepłych i wilgotnych miejscach, dlatego właśnie w łóżku i pościeli jest ich szczególnie dużo. Aby zabezpieczyć swój materac przed tymi niebezpiecznymi pajęczakami, warto pomyśleć o zakupie pokrowca antyalergicznego.

Pokrowiec na materac dla alergików

Dostępne w naszej ofercie antyalergiczne pokrowce na materac wykonane są z wysokiej jakości tkaniny, która doskonale chroni materac przed przenikaniem roztoczy do i z materaca. Wysokogatunkowe pokrowce ochronne na materac, pozbawione naturalnych składników pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, dodatków chemicznych czy jakichkolwiek substancji szkodliwych pozwalają na spokojny i zdrowy sen, wolny od roztoczy, grzybów i bakterii, które są szczególnie niebezpieczne dla naszego zdrowia. Antyalergiczne ochraniacze na materac z powodzeniem mogą być używane jako dodatkowa bariera pomiędzy materacem a tradycyjnym prześcieradłem. Materiał oraz sposób wykonania pokrowców antyalergicznych zapewnia szczelne zamknięcie materaca wewnątrz pokrowca.

Antyalergiczne pokrowce na zamek

Wszystkie pokrowce z naszej oferty posiadają wygodne zapięcie na zamek błyskawiczny, dzięki któremu zapinanie i rozpinanie jest bardzo łatwe i szybkie. Zamek błyskawiczny wszyty jest w całym obwodzie materaca, co znacząco przyspiesza wymianę materaca. Antyalergiczne pokrowce z zamkiem łączą w sobie funkcjonalność i wygodę użytkowania z wysoką ochroną przed niebezpiecznymi alergenami. Pokrowce na materac dla alergików wykonane są z elastycznego materiału, który doskonale układa się na materacu. Dostępne są w czterech standardowych wysokościach - 16, 18, 20, 22, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do wymiarów materaca.

Antyalergiczne pokrowce na materace na zamek - rozmiary

W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości pokrowce antyalergiczne dostępne w wielu standardowych rozmiarach: 80x200, 100x200, 120x200, 200x200, 220x200. Pokrowce na materac na zamek w rozmiarze 80x200 idealnie będą pasować do łóżek jednoosobowych, a także łóżek dziecięcych. Na łóżko dwuosobowe oraz tzw. łoże małżeńskie najlepiej wybrać pokrowiec na materac 200x200 lub 220x200.

Pokrowce antyalergiczne - zasady pielęgnacji

Pokrowce antyalergiczne na materac są bardzo wygodne pod względem użytkowania. Można je prać w pralce automatycznej w temperaturze 40 stopni Celsjusza. Nawet po kilkukrotnym praniu pokrowce zachowują swój pierwotny wygląd i doskonałe właściwości. Czyszczenie pokrowca zaleca się wykonywać minimum raz na pół roku. Osoby ze skłonnościami do alergii powinny robić to jednak częściej - raz na 2-3 miesiące. Ponadto taki pokrowiec powinniśmy czyścić zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba - np. w wyniku zanieczyszczeń. Przy tym zawsze należy postępować zgodnie z zaleceniami producenta. Informacje na ten temat znajdziemy na metce.

Ochronny pokrowiec na materac i komfortowy sen

W asortymencie naszego sklepu znaleźć można nie tylko wysokiej jakości pościel, ale również wiele innych artykułów tekstylnych, w tym antyalergiczne pokrowce na pościel, które służą jej ochronie. Przygotowaliśmy bogatą i zróżnicowaną ofertę antyalergicznych pokrowców, które doskonale zabezpieczają przed zużyciem materaca, namnażaniem się roztoczy oraz ułatwiają utrzymanie materaca w czystości. Pokrowce dostępne są w wielu wariantach, co umożliwia dopasowanie idealnego pokrowca do modelu materaca.

Podkategorie: