W związku z obecną sytuacją wstrzymaliśmy możliwość odbioru osobistego. Rekomendujemy płatności przez wpłatę na konto lub za pomocą serwisu Przelewy24. Zamówienia realizowane są na bieżąco.

Zwroty

Bez podania przyczyny możesz zwrócić każdy produkt zakupiony w sklepie Słodkie Sny.

 

Do 30 dni możesz zwrócić produkt na nasz koszt.*

 

Aby skorzystać z tej możliwości skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.

 

*darmowy zwrot dotyczy zakupów za min 500 zł i przysługuje jednorazowo do danego zamówienia. Darmowy zwrot nie dotyczy zamówień składanych telefonicznie.


Oświadczenie, odstąpienia od umowy, można złożyć wysyłając mail na adres sklep@slodkiesny.pl, lub drogą pocztową na adres do korespondencji:

e-tekstylia - Słodkie Sny
ul. Makuszyńskiego 22A,
31-752 Kraków

Kliknij poniżej i pobierz formularz odstąpienia od umowy sprzedaży:

 Formularz odstąpienia od umowy PDF

Formularz odstąpienia od umowy Doc

 

  • Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 30 dni. Zakupiony towaru należy zwrócić na poniższy adres e-tekstylia ul. Makuszyńskiego 22A, 31-752 Kraków. Wydłużony termin zwrotu ponad ustawowy 14 dni dotyczy produktów nieużytkowanych i w oryginalnych opakowaniach.
  • Zwracany przez Konsumenta towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.
  • Koszty opakowania i zwrotnego dostarczenia towaru ponosi konsument.
  • Zwroty nadesłane na koszt odbiorcy nie będą przyjmowane.
  • Warunkiem akceptacji zwrotu jest otrzymanie przez nas produktu nieuszkodzonego oraz nie posiadającego śladów użytkownika, poza śladami wynikającymi ze zwykłego zarządu*

Wszystkie towary oferowane w naszym sklepie internetowym są fabrycznie nowe oraz wolne od wad fizycznych i prawnych. Sklep jest odpowiedzialny względem kupującego, jeżeli rzecz sprzedana ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia).


* Przez pojęcie zwykłego zarządu rozumie się sprawdzenie funkcjonalności rzeczy, do którego uprawniony jest konsument, obejmujące rozpakowanie rzeczy z oryginalnego opakowania, sprawdzenie jakości wyrobu poprzez jego dotyk, sprawdzenie wytrzymałości na określone czynniki jak i zweryfikowanie stanu produktu poprzez stwierdzenie braku mechanicznego uszkodzenia czy usterki.

 Metody płatności:

- Za pobraniem
- Wpłata na konto

Partnerzy logistyczni:

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl