Nie przyjmujemy zamówień telefonicznych do odwołania. Pytania prosimy kierować na adres sklep@slodkieny.pl Przepraszamy za utrudnienia.

Zwroty

Bez podania przyczyny możesz zwrócić każdy produkt zakupiony w sklepie Słodkie Sny.

 

Do 30 dni możesz zwrócić produkt na nasz koszt.*

 

Aby skorzystać z tej możliwości skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.

 

*darmowy zwrot dotyczy zakupów za min 500 zł i przysługuje jednorazowo do danego zamówienia. Darmowy zwrot nie dotyczy zamówień składanych telefonicznie.


Oświadczenie, odstąpienia od umowy, można złożyć wysyłając mail na adres sklep@slodkiesny.pl, lub drogą pocztową na adres do korespondencji:

e-tekstylia - Słodkie Sny
ul. Makuszyńskiego 22A,
31-752 Kraków

Kliknij poniżej i pobierz formularz odstąpienia od umowy sprzedaży:

 Formularz odstąpienia od umowy PDF

 Pouczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży towaru PDF

  • Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 30 dni. Zakupiony towaru należy zwrócić na poniższy adres e-tekstylia ul. Makuszyńskiego 22A, 31-752 Kraków. Wydłużony termin zwrotu ponad ustawowy 14 dni dotyczy produktów nieużytkowanych i w oryginalnych opakowaniach.
  • Zwracany przez Konsumenta towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.
  • Koszty opakowania i zwrotnego dostarczenia towaru ponosi konsument.
  • Zwroty nadesłane na koszt odbiorcy nie będą przyjmowane.
  • Warunkiem akceptacji zwrotu jest otrzymanie przez nas produktu nieuszkodzonego oraz nie posiadającego śladów użytkownika, poza śladami wynikającymi ze zwykłego zarządu*

Wszystkie towary oferowane w naszym sklepie internetowym są fabrycznie nowe oraz wolne od wad fizycznych i prawnych. Sklep jest odpowiedzialny względem kupującego, jeżeli rzecz sprzedana ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia).


* Przez pojęcie zwykłego zarządu rozumie się sprawdzenie funkcjonalności rzeczy, do którego uprawniony jest konsument, obejmujące rozpakowanie rzeczy z oryginalnego opakowania, sprawdzenie jakości wyrobu poprzez jego dotyk, sprawdzenie wytrzymałości na określone czynniki jak i zweryfikowanie stanu produktu poprzez stwierdzenie braku mechanicznego uszkodzenia czy usterki.

 Metody płatności:

- Za pobraniem
- Wpłata na konto

Partnerzy logistyczni:

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl