Dostawa w 24H

 Posiadamy swój własny magazyn, dzięki czemu większość produktów posiadamy fizycznie u siebie. Tym samym wszystkie dostępne produkty oznaczone wysyłką 24h wysyłamy w tym samy dniu (przy zamówieniu złożonym do godz 13 za pobraniem lub zaksięgowaną płatnością)

 

Czas dostawy

Termin dostawy zamówionych produktów wynosi od 24 godzin do 7 dni od momentu potwierdzenia zamówienia1.

Zamówienie z terminem wysyłki 24H - potwierdzone w dni robocze (Pn-Pt)  do godz 14:00 w 95% są wysyłane w tym samym dniu. Pozostałe zamówienia wysyłane są w następny dzień roboczy.

Dostawa jest realizowana przez firmę kurierską DPD (http://www.dpd.com.pl/ )  Termin dostarczenia przesyłki przez DPD wynosi do 3 dni roboczych licząc od dnia nadania paczki. Przesyłki dostarczane są do klienta w godzinach od 10.00 - 16.00. Godziny dostawy inne niż podane, należy ustalać już bezpośrednio z firma kurierską.

W przypadku braku towaru na magazynie, Klient jest niezwłocznie o tym fakcie informowany.
 
 


Dostawa kurierska DPD

W 90 % firma DPD dostarcza przesyłki na następny dzień roboczy. Więc na drugi dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać sie przyjazdu kuriera. Pozostałe 10% to przypadki losowe np. warunki atmosferyczne, awaria samochodu, wypadki, błędy ludzkie.

Na podany adres email DPD przesyła link do śledzenia przesyłki gdzie na bieżącą można śledzić drogę przesyłki.

Dostawa paczkomaty InPost

InPost dostarcza przesyłkę do wybranego paczkomatu w 98%  następnego dnia po nadaniu. Te 2% to przypadki losowe np brak miejsca w paczkomacie docelowym, warunki atmosferyczne, awaria samochodu, wypadki, błędy ludzkie.

 
 
 

1Potwierdzenie zamówienia

- w przypadku płatności przelewem z momentem zaksięgowania środków na rachunku bankowym podanym w potwierdzeniu zamówienia.

- w przypadku płatności kartą lub płatności przez system płatniczy Dotpay.pl, z momentem otrzymania potwierdzenia o dokonaniu płatności.

- w przypadku zamówień „za pobraniem”, z momentem potwierdzenia zamówienia przez klienta.

 

 


 
Metody płatności:

- Za pobraniem
- Wpłata na konto

Partnerzy logistyczni:

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl