W związku z obecną sytuacją wstrzymaliśmy możliwość odbioru osobistego. Rekomendujemy płatności przez wpłatę na konto lub za pomocą serwisu Przelewy24. Zamówienia realizowane są na bieżąco.

Czas realizacji zamówień

Czas oczekiwania na przesyłkę to czas realizacji zamówienia 1( czas potrzebny do skompletowania i wysłania towarów) oraz czas dostarczenia towaru do Państwa przez wybranego przewoźnika.

W przypadku produktów dostępnych na naszym magazynie skompletowanie i wysyłka następuje w ciągu 24 godzin od momentu przyjęcia zamówienia do realizacji. Zamówienie składające się z kilku produktów zostanie wysłane w momencie, kiedy wszystkie produkty zostaną skompletowane.

1 Czas rozpoczęcia realizacji zamówienia:

 

- w przypadku płatności przelewem z momentem zaksięgowania środków na rachunku bankowym podanym w potwierdzeniu zamówienia.

- w przypadku płatności kartą lub płatności przez system płatniczy Dotpay.pl, z momentem otrzymania potwierdzenia o dokonaniu płatności.

- w przypadku zamówień „za pobraniem”, z momentem potwierdzenia zamówienia przez klienta.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czas oczekiwania
na przesyłkę

 = 

Czas realizacji zamówienia
1 dzień roboczy *

 + 

Czas oczekiwania na wpłatę
jeśli dotyczy **

 + 

Czas dostawy Kurier
DPD 1-2 dni robocze


* Czas realizacji
zamówienia - czyli czas od momentu złożenia zamówienia do momentu jego wysłania wynosi maksymalnie 1 dzień roboczy - dotyczy płatności przy odbiorze lub szybkiej płatności dotPay

** Jeśli wybrana została płatność zwykłym przelewem na konto to czas realizacji zamówienia ulega wydłużeniu o czas wpłynięcia/zaksięgowania pieniędzy na jednym z Naszych kont bankowych. Przelew z innego banku niż mBank i PKO BP do 24h (do 1 dnia roboczego), przelew z tego samego banku, jest widoczny na naszym koncie od razu.
Dostawa kurierska DPD: 

W 90 % firma DPD dostarcza przesyłki na następny dzień roboczy. Więc na drugi dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać sie przyjazdu kuriera. Pozostałe 10% to przypadki losowe np. warunki atmosferyczne, awaria samochodu, wypadki, błędy ludzkie.

Na podany adres email DPD przesyła link do śledzenia przesyłki gdzie na bieżącą można śledzić drogę przesyłki.

Dostawa paczkomaty InPost: 

InPost dostarcza przesyłkę do wybranego paczkomatu w 98% następnego dnia po nadaniu. Te 2% to przypadki losowe np brak miejsca w paczkomacie docelowym, warunki atmosferyczne, awaria samochodu, wypadki, błędy ludzkie.

Metody płatności:

- Za pobraniem
- Wpłata na konto

Partnerzy logistyczni:

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl